UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!
Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!