Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze że w Polsce jest całkowity zakaz narkotyków!!!!! Żadnych zlagodzen!!!!
(2016.07.04)
Nawet sobie nie zdajesz sprawy, że sportowcy wszelkiej maści których dopingujesz przez telewizorem po treningu raczą się skrętem na przyspieszenie regeneracji. Wśród biegaczy i kolarzy ulubiona używka.
PanSterylny (2016.07.04)
Bzdura. Rano kupowałem alkohol, cukier, kawę, papierosy, a w aptece oksykodon, silny opioidowy lek przeciwbólowy, nawet refundowany 12zł za 60tab, bardzo dobry, choć silnie uzależnia i cieżko rzucić jak heroinę.
(2016.07.04)
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
Bigt (2016.07.05)
Powrót do komentarzy