Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze że w Polsce jest całkowity zakaz narkotyków!!!!! Żadnych zlagodzen!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
20
10
Nawet sobie nie zdajesz sprawy, że sportowcy wszelkiej maści których dopingujesz przez telewizorem po treningu raczą się skrętem na przyspieszenie regeneracji. Wśród biegaczy i kolarzy ulubiona używka.
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Bzdura. Rano kupowałem alkohol, cukier, kawę, papierosy, a w aptece oksykodon, silny opioidowy lek przeciwbólowy, nawet refundowany 12zł za 60tab, bardzo dobry, choć silnie uzależnia i cieżko rzucić jak heroinę.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
Do moderacji
Odpowiedz
5
0