40
04.05.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy ktoś ma foty wypadku radiowozu na Jaśminowej który próbują zamieść pod dywan ? Czy policjant był pijany ?
(2016.05.04)

info

6  
  3
Na szczęście chyba była mała prędkość. Pamiętam wypadek pod Gdańskiem ze 20 lat temu. PKS wpadł na drzewo, aż wbiło się do połowy autobusu. Parę osób tam zginęło.
hhjkh (2016.05.04)

info

3  
  0
Ciekawe do jakich szpitali? Może wszystkich do jednego.
nwzecik (2016.05.04)

info

0  
  3
Akurat PKS Elbląg ma najwyższej jakości tabor. Najpierw się zorientuj, jeśli chcesz oceniać. Łatwo stawiać pochopne zarzuty.
NieCzytajSkładu (2016.05.04)
A Polski Bus niby nie ma wypadków?? Chyba o wiele częściej niż PKS Elbląg.
okoniowaty (2016.05.04)
Damianbojo, inteligencją to Ty nie grzeszysz jak widać !
WesołyRomek (2016.05.04)
Z Elbląga wyjeżdża o 15.10
Ewelina..... (2016.05.04)
Damianbojo - praca domowa: wyguglaj sobie hasło SARKAZM
(2016.05.04)

info

0  
  1
Noo i prosze ostatnio byl konkurs na najlepszego kierowce regionu organizowany przez pks glownie i inne firmy ... Chetnych malo a Ci co byli musieli byc bo im kazano z firm miedzyinnymi i glownie z pks elblag i o dziwo glowne nagrody i miejsca posypaly sie dla pracownikow pks !!!! Jak widac chyna nie slusznie bylem widzialem jak jezdzili pacholki lecialy na lewo i prawo no ale niestety drzewo sie nie odbije i nie odleci jal pacholek....
Uczestnik (2016.05.04)
Tylko ze ten konkurs wygrał instruktor jazdy którego nie powinno być na tych zawodach wg regulaminu :)
jaaajaa (2016.05.04)