A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czy ktoś ma foty wypadku radiowozu na Jaśminowej który próbują zamieść pod dywan ? Czy policjant był pijany ?
Na szczęście chyba była mała prędkość. Pamiętam wypadek pod Gdańskiem ze 20 lat temu. PKS wpadł na drzewo, aż wbiło się do połowy autobusu. Parę osób tam zginęło.
Ciekawe do jakich szpitali? Może wszystkich do jednego.
Akurat PKS Elbląg ma najwyższej jakości tabor. Najpierw się zorientuj, jeśli chcesz oceniać. Łatwo stawiać pochopne zarzuty.
A Polski Bus niby nie ma wypadków?? Chyba o wiele częściej niż PKS Elbląg.
Damianbojo, inteligencją to Ty nie grzeszysz jak widać !
Z Elbląga wyjeżdża o 15.10
Damianbojo - praca domowa: wyguglaj sobie hasło SARKAZM
Noo i prosze ostatnio byl konkurs na najlepszego kierowce regionu organizowany przez pks glownie i inne firmy ... Chetnych malo a Ci co byli musieli byc bo im kazano z firm miedzyinnymi i glownie z pks elblag i o dziwo glowne nagrody i miejsca posypaly sie dla pracownikow pks !!!! Jak widac chyna nie slusznie bylem widzialem jak jezdzili pacholki lecialy na lewo i prawo no ale niestety drzewo sie nie odbije i nie odleci jal pacholek....
Tylko ze ten konkurs wygrał instruktor jazdy którego nie powinno być na tych zawodach wg regulaminu :)