Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem co tu jest nie halo. .. w kępniewie powinien być o 16 08 a rozbił sie tuż przed mostem w kępniewie około 15 45
Tak jakoś szybko jechał.
Wyjechał z Elbląga 15 30 z dworca pks
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
Autobus wyjechał 15:10, zmieniono rozkład.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
15.10
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Przepraszam bardzo ktoś nie zna rozkładu jazdy on wyjeżdża z Elbląga o godz;15,10
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Z Elbląga wyjeżdża o 15.10
Do moderacji
Odpowiedz
0
1