Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem co tu jest nie halo. .. w kępniewie powinien być o 16 08 a rozbił sie tuż przed mostem w kępniewie około 15 45 Tak jakoś szybko jechał. Wyjechał z Elbląga 15 30 z dworca pks
(2016.05.04)
Autobus wyjechał 15:10, zmieniono rozkład.
M.. (2016.05.04)
15.10
(2016.05.04)
Przepraszam bardzo ktoś nie zna rozkładu jazdy on wyjeżdża z Elbląga o godz;15,10
(2016.05.04)
Z Elbląga wyjeżdża o 15.10
Ewelina..... (2016.05.04)
Powrót do komentarzy