Wybrany wątek opinii

Dlatego wole Polskiego Busa
(2016.05.04)
Baranie a od kiedy polski bus jeździ przez Zwierzno
Tymitumi (2016.05.04)
A Polski Bus niby nie ma wypadków?? Chyba o wiele częściej niż PKS Elbląg.
okoniowaty (2016.05.04)
Powrót do komentarzy