Wybrany wątek opinii
Dlatego wole Polskiego Busa
Do moderacji
Odpowiedz
7
44
Baranie a od kiedy polski bus jeździ przez Zwierzno
Do moderacji
Odpowiedz
43
1
A Polski Bus niby nie ma wypadków?? Chyba o wiele częściej niż PKS Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1