40
04.05.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten konkurs na kierowce i konszachty z PKS to wał. Ten co wygrał i inni mieli wcześniej podane jakie będą pytania i na czym będą polegać testy sprawnościowe przez co mogli się przygotować i zapoznać z jazdą dla innych była to tajemnica ujawniona tuż przed samym startem
(2016.05.05)

info

0  
  0
Czy znał ktoś kierowcę tego pechowego kursu, czy był to może dzierzgoński kerowca???
(2016.05.05)

info

0  
  0
Pytanie, który baran wymyślił sadzenie drzew przy drogach??? Ludzie którzy decydowali i tym i ludzie którzy sadzili te drzewa mają krew tysięcy ludzi na rękach i powinni zostać rozstrzelani!!
KKKKK1 (2016.05.05)
Tak to jest jak nie ma poboczy i zarośnięte zakręty!!!!
(2016.05.05)

info

1  
  0
A w Kwidzynie Platforma Oszustwa i Złodziejstwa sprzedała szpital za 6.5 mln jak za bezcenn. Starosta oszukał cały powiat i sprzedał po cichu za plecami mieszkańców 8kwietnia pakiet większościowy pod stołem a umowa dzierżawy była do 2018.Kwidzyn rzyga Sitwą PO co wyprzedaje majątek narodowy
(2016.05.05)

info

1  
  1
Kiedy w rozpocznie się ścinanie poboczy? Wysokie pobocza tamują spływ wody z jezdni co powoduje powstawanie kałuż a następnie pękanie asfaltu i niszczenie drogi. Brak poboczy to również kłopot dla pieszych i rowerzystów co zmniejsza atrakcyjność gminy dla turystów niezmotoryzowanych. Brak poboczy to brak możliwości awaryjnego zatrzymania się pojazdem. Także w zimie trudniej jest odśnieżyc drogi i utrzymać w dobrym stanie. Zatem równe pobocza to same zyski. Na zarząd dróg nie ma co liczyć. Dobra firma z profesjonalnym urządzeniem z taśmociagiem do zebrane darni robi taką usługę za 1-2 zł od metra bieżącego. Nadmiar ziemi przewozi się wywrotką i uzupełnia tam gdzie pobocze jest zbyt wąskie. Korzyści w stosunku do kosztów są wielokrotnie większe. Myślę że są na to w gminie pieniądze. Zróbmy coś przyszłościowego a nie tylko łatamy dziury po zimie. "
(2016.05.05)

info

2  
  0
A kto Ci każe jeździć po drzewach ułamku???
(2016.05.05)
Drzewa przy drodze to bardzo dobry pomysł. Słońce nie świeci w oczy ale psycholom przeszkadza.
(2016.05.05)

info

1  
  0
Jest coś takiego baranie jak okulary przeciwsłoneczne. I zobaczymy jaki będzie dobry pomysł jak sam na takim drzewie skończysz albo ktoś z Twojej rodziny.
Preczzdrzewami (2016.05.05)

info

1  
  1
Autobusy jak autobusy ale i kierowców dl tego że na pewno było słychać jakieś odgłosy z tego lewego koła czy starte klocki hamulcowe i blacha zablokowała zacisk na pewno było słychać tarcie lub łożysko piasty koła też słychać jak szumi a wręcz wyje więc tu trzeba sie zastanowić jak ktoś karze zjeść g. .. .to się je te g. .. .
rrraaa (2016.05.06)