A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten konkurs na kierowce i konszachty z PKS to wał. Ten co wygrał i inni mieli wcześniej podane jakie będą pytania i na czym będą polegać testy sprawnościowe przez co mogli się przygotować i zapoznać z jazdą dla innych była to tajemnica ujawniona tuż przed samym startem
Czy znał ktoś kierowcę tego pechowego kursu, czy był to może dzierzgoński kerowca???
Pytanie, który baran wymyślił sadzenie drzew przy drogach??? Ludzie którzy decydowali i tym i ludzie którzy sadzili te drzewa mają krew tysięcy ludzi na rękach i powinni zostać rozstrzelani!!
Tak to jest jak nie ma poboczy i zarośnięte zakręty!!!!
A w Kwidzynie Platforma Oszustwa i Złodziejstwa sprzedała szpital za 6.5 mln jak za bezcenn. Starosta oszukał cały powiat i sprzedał po cichu za plecami mieszkańców 8kwietnia pakiet większościowy pod stołem a umowa dzierżawy była do 2018.Kwidzyn rzyga Sitwą PO co wyprzedaje majątek narodowy
Kiedy w rozpocznie się ścinanie poboczy? Wysokie pobocza tamują spływ wody z jezdni co powoduje powstawanie kałuż a następnie pękanie asfaltu i niszczenie drogi. Brak poboczy to również kłopot dla pieszych i rowerzystów co zmniejsza atrakcyjność gminy dla turystów niezmotoryzowanych. Brak poboczy to brak możliwości awaryjnego zatrzymania się pojazdem. Także w zimie trudniej jest odśnieżyc drogi i utrzymać w dobrym stanie. Zatem równe pobocza to same zyski. Na zarząd dróg nie ma co liczyć. Dobra firma z profesjonalnym urządzeniem z taśmociagiem do zebrane darni robi taką usługę za 1-2 zł od metra bieżącego. Nadmiar ziemi przewozi się wywrotką i uzupełnia tam gdzie pobocze jest zbyt wąskie. Korzyści w stosunku do kosztów są wielokrotnie większe. Myślę że są na to w gminie pieniądze. Zróbmy coś przyszłościowego a nie tylko łatamy dziury po zimie. "
A kto Ci każe jeździć po drzewach ułamku???
Drzewa przy drodze to bardzo dobry pomysł. Słońce nie świeci w oczy ale psycholom przeszkadza.
Jest coś takiego baranie jak okulary przeciwsłoneczne. I zobaczymy jaki będzie dobry pomysł jak sam na takim drzewie skończysz albo ktoś z Twojej rodziny.
Autobusy jak autobusy ale i kierowców dl tego że na pewno było słychać jakieś odgłosy z tego lewego koła czy starte klocki hamulcowe i blacha zablokowała zacisk na pewno było słychać tarcie lub łożysko piasty koła też słychać jak szumi a wręcz wyje więc tu trzeba sie zastanowić jak ktoś karze zjeść g. .. .to się je te g. .. .