Wybrany wątek opinii

Noo i prosze ostatnio byl konkurs na najlepszego kierowce regionu organizowany przez pks glownie i inne firmy ... Chetnych malo a Ci co byli musieli byc bo im kazano z firm miedzyinnymi i glownie z pks elblag i o dziwo glowne nagrody i miejsca posypaly sie dla pracownikow pks !!!! Jak widac chyna nie slusznie bylem widzialem jak jezdzili pacholki lecialy na lewo i prawo no ale niestety drzewo sie nie odbije i nie odleci jal pacholek....
Uczestnik (2016.05.04)
Tylko ze ten konkurs wygrał instruktor jazdy którego nie powinno być na tych zawodach wg regulaminu :)
jaaajaa (2016.05.04)
Powrót do komentarzy