UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Noo i prosze ostatnio byl konkurs na najlepszego kierowce regionu organizowany przez pks glownie i inne firmy ... Chetnych malo a Ci co byli musieli byc bo im kazano z firm miedzyinnymi i glownie z pks elblag i o dziwo glowne nagrody i miejsca posypaly sie dla pracownikow pks !!!! Jak widac chyna nie slusznie bylem widzialem jak jezdzili pacholki lecialy na lewo i prawo no ale niestety drzewo sie nie odbije i nie odleci jal pacholek....
Uczestnik