UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na szczęście chyba była mała prędkość. Pamiętam wypadek pod Gdańskiem ze 20 lat temu. PKS wpadł na drzewo, aż wbiło się do połowy autobusu. Parę osób tam zginęło.

hhjkh

Anuluj