UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na szczęście chyba była mała prędkość. Pamiętam wypadek pod Gdańskiem ze 20 lat temu. PKS wpadł na drzewo, aż wbiło się do połowy autobusu. Parę osób tam zginęło.
hhjkh
Na szczęście chyba była mała prędkość. Pamiętam wypadek pod Gdańskiem ze 20 lat temu. PKS wpadł na drzewo, aż wbiło się do połowy autobusu. Parę osób tam zginęło.
hhjkh