40
04.05.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pasażerom oraz kierowcy życzę pełnego powrotu do zdrowia. Idąc tokiem myślenia BORu, PKS czeka teraz wydatek, wymienią wszystkie autobusy;P hehe
Damianbojo (2016.05.04)
ciekawe czy dyspozytor wiedział gdzie wyłać pogotowie ratunkowe
DJkrokodyl (2016.05.04)

info

8  
  1
Autobus wyjechał 15:10, zmieniono rozkład.
M.. (2016.05.04)
Lepiej się przyjrzyj uważnie, tam są 3 samochody a nie jakiś przegubowiec :D
Damianbojo (2016.05.04)
W sumie nowy pojazd. Zwróciłem uwagę, jak zachowały się siedzenia po zderzeniu. W znacznej cześci uległy przemieszczeniu. Dobrze, że było tak mało osób. Przewożnicy kupując tabor raczej mysla o jego cenie niż walorach bezpieczenstwa. Z Solbusem chyba byłoby jeszcze gorzej.
2016 (2016.05.04)
Co z artykułem w sprawie radjowozu na jasminowej nie było komu opisać
Haaa (2016.05.04)

info

6  
  2
15.10
(2016.05.04)
autobusy, z tego co wiem, są sprawdzane i wyjeżdżają sprawne w trasę, wypadek może się zdarzyć każdemu. Ważne, że nie ma ofiar.
a..a... (2016.05.04)

info

8  
  1
Przepraszam bardzo ktoś nie zna rozkładu jazdy on wyjeżdża z Elbląga o godz;15,10
(2016.05.04)
Kierowca ile miał lat ? 75? 80?
Hitman 9998 (2016.05.04)

info

2  
  19