A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pasażerom oraz kierowcy życzę pełnego powrotu do zdrowia. Idąc tokiem myślenia BORu, PKS czeka teraz wydatek, wymienią wszystkie autobusy;P hehe
ciekawe czy dyspozytor wiedział gdzie wyłać pogotowie ratunkowe
Autobus wyjechał 15:10, zmieniono rozkład.
Lepiej się przyjrzyj uważnie, tam są 3 samochody a nie jakiś przegubowiec :D
W sumie nowy pojazd. Zwróciłem uwagę, jak zachowały się siedzenia po zderzeniu. W znacznej cześci uległy przemieszczeniu. Dobrze, że było tak mało osób. Przewożnicy kupując tabor raczej mysla o jego cenie niż walorach bezpieczenstwa. Z Solbusem chyba byłoby jeszcze gorzej.
Co z artykułem w sprawie radjowozu na jasminowej nie było komu opisać
15.10
autobusy, z tego co wiem, są sprawdzane i wyjeżdżają sprawne w trasę, wypadek może się zdarzyć każdemu. Ważne, że nie ma ofiar.
Przepraszam bardzo ktoś nie zna rozkładu jazdy on wyjeżdża z Elbląga o godz;15,10
Kierowca ile miał lat ? 75? 80?