27
17.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratulacje dla dziewczyn za awans do półfinału MP, przed sezonem każdy by wziął to miejsce w ciemno, ale teraz apetyty są rozbudzone i trzeba powalczyć z Lublinem o finał. Wrócę jednak do dzisiejszego meczu bo miał być on spacerkiem a nie był całkiem nie potrzebnie dziewczyny doprowadziły do nerwowej sytuacji na boisku. Nie potrafiliśmy poradzić sobie z wysuniętą obroną i koniecznie trzeba nad tym pracować. Dodatkowo minus dla trenera za brak odciążenia Andrzejewskiej Kwiecińską ta dziewczyny ma duży potencjał i na pewno nie zagrałaby gorzej niż słabnąca z każdą minutą Andrzejewska to samo Świerżewska. W fazie zasadniczej trener tak fajnie rotował składem i naprawdę to super wychodziło. Trenerze trzeba to kontynuować bo 9 zawodniczek w polu nie damy rady. Także po bardzo słabym meczu z Zagłębiem teraz powtórka z rozrywki na szczęście z happy endem.
PGNIG (2016.04.18)

info

5  
  0
Ja bym nie panikował z tym meczem (2 połowa). Dziewczyny zagrały fatalnie (mnóstwo niecelnych podań, brak pomysłu na grę), ale zapas bramkowy z pierwszego meczu i pierwszej połowy rewanżu skutecznie je uśpił ( 11 bramek przewagi już było). Trzeba pamiętać, że miały cholernie daleki wyjazd ( 5 tys, km) i wróciły w środku tygodnia. NIe wiem co trzeba by było zrobić, żeby się odpowiednio zmotywować. Gdzieś w psychice to siedzi i wkrada się rozluźnienie. Na szczęście na AZS to wystarczyło. Może jakby AZS zagrał na 100%, a nie na 70% to dałyby radę :)? Na pewno ta nauka zaprocentuje w przyszłości. Każdą zaliczkę można stracić i każdą odrobić.
bma (2016.04.18)

info

6  
  1
podejrzewam, że trener daje odpocząć Kwiatkowi i Świerżewskiej (po ostatnich kontuzjach), tak aby były na 100% gotowe na mecze z Lublinem. plaster na Lisewską zablokował dziewczynę na amen, mam nadzieję że z Lublinem się rozstrzela!
fankaEKS (2016.04.18)

info

5  
  0
Muszę poznać co ta Jędza ma za dietę? skąd ona tyle sił w sobie ma że meczyk pyka za meczykiem a zmęczenia po niej nie widać, Brawo Ola, Brawo Ty. Co do meczu to nie było spiny z grą to było widać, pierwsze minuty piękne ale nieskuteczność rzutowa Liska i brak czętszych zmian dla Ewy i się posypało. Kolejny raz uratowała nas Saloma, trzeba jej będzie jakiś pomnik wystawić bo na to zasługuje. Co do młodzieży naszej i decyzji trenera to on zna najlepiej zawodniczki i wie dobrze jak się czują, co potrafią i kiedy będzie ich czas to na bank ich nie będzie oszczędzał widocznie ten czas jeszcze nie nadszedł może w Lublinie. .. Na początku sezonu modliłem się o to żeby się EKS utrzymał w ekstraklasie teraz 4 miejsce po roku to dla mnie nadal jakiś cud ale jak zdobęda medal to z radości nei wiem co zrobię. Dziewczyny jestem z wami całym sercem i trzymam kciuki. Po zwycięstwo do Lublina !
JiLniezalogowany (2016.04.18)

info

2  
  0
Brawo dziewczyny
(2016.04.18)

info

1  
  0
Niech się młodzież pochwali jak uczęszcza na treningi. Jak słyszę te wywody o narybku, szansach, braku gry wychowanków. .. Co do spotkania osobiście uważam, że nawet mocarzom w siatkówce od 2:0 skończyć się zdarza na 2:3 to i w rękę można się rozluźnić na kilka bramek wstecz. Zwycięzców (awans jest) się nie sądzi. Lublin ładuje akumulatory bo Vistal sprowadził je do parteru w sobotę więc będzie ostro sobota / niedziela.
(2016.04.18)

info

1  
  0
Śmieszny jesteś i żałosny zarazem! Mówiłeś, miauczałeś kogo to obchodzi. Jeden już wróżył klęskę z Koszalinem teraz siedzi z podkulonym ogonem, a nie przepraszam wróć. .. Teraz pisze inne gadki, że ledwo co przeszły, że baty z Lublinem, dostał nową wenę twórczą etc. A może Panowie trzepiecie tę samą klawiaturę!!! Są tacy co usiądą przed TV i każdy mecz miauczą, nic nie zrobią przegrają. .. Czasem trafiają. .. !!!
(2016.04.18)