UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Muszę poznać co ta Jędza ma za dietę? skąd ona tyle sił w sobie ma że meczyk pyka za meczykiem a zmęczenia po niej nie widać, Brawo Ola, Brawo Ty. Co do meczu to nie było spiny z grą to było widać, pierwsze minuty piękne ale nieskuteczność rzutowa Liska i brak czętszych zmian dla Ewy i się posypało. Kolejny raz uratowała nas Saloma, trzeba jej będzie jakiś pomnik wystawić bo na to zasługuje. Co do młodzieży naszej i decyzji trenera to on zna najlepiej zawodniczki i wie dobrze jak się czują, co potrafią i kiedy będzie ich czas to na bank ich nie będzie oszczędzał widocznie ten czas jeszcze nie nadszedł może w Lublinie. .. Na początku sezonu modliłem się o to żeby się EKS utrzymał w ekstraklasie teraz 4 miejsce po roku to dla mnie nadal jakiś cud ale jak zdobęda medal to z radości nei wiem co zrobię. Dziewczyny jestem z wami całym sercem i trzymam kciuki. Po zwycięstwo do Lublina !

JiLniezalogowany