27
17.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masę. Baza,Świeża,Kwiatek,spędziły na boisku mnóstwo minut. Ślepy jesteś?
hd (2016.04.17)
Nie zwracać uwagi na ćfoków wypisujących glupie teksty tylko po to żeby Was prawdziwych kibiców wyprowadzić z równowagi. To są niedorajdy życiowe i pisząc myślą że się spełnią chociaż na klawiaturze
(2016.04.17)

info

3  
  3
Przygłupie.Start jest drugi sezon z rzędu w czwórce. Tym razem z palcem w nosie,nie po horrorze. I wywalone mamy,co dalej. Plan zrealizowany,z budżetem o połowę niższym od reszty półfinalistów.
hd (2016.04.17)
przed sezonem mało kto wierzył w walke o medale!!!!! mega dziewczyny za walke!!!!!
UZI (2016.04.17)
To jacek z zawady na tym moyorze jechal
Maryla f (2016.04.17)

info

0  
  2
Co sie dzieje jesli w meczu polfinalowym w regulaminowym czasie gry jest remis ? Dogrywka, czy po prostu remis ?
(2016.04.17)
dogrywka, ewentualnie jeszcze karne. Musi być rozstrzygnięcie.
(2016.04.17)
Prawda jest taka, że z tym co zaprezentowały zawodniczki w tym meczu to nie widzę najmniejszych szans na dalsze dobre wyniki. To były najgorszy z możliwych występ naszych zawodniczek.
(2016.04.17)

info

2  
  4
Chłopie PPZ naucz się pisać to nie pomorska okręgówka!!
czytelnikpomorski (2016.04.17)

info

2  
  1
Ty GILU a czy wiesz, że takie groźby mogą spowodować, że ktoś odwiedzi Cię o 6 rano?
kibic_ (2016.04.17)