UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech się młodzież pochwali jak uczęszcza na treningi. Jak słyszę te wywody o narybku, szansach, braku gry wychowanków. .. Co do spotkania osobiście uważam, że nawet mocarzom w siatkówce od 2:0 skończyć się zdarza na 2:3 to i w rękę można się rozluźnić na kilka bramek wstecz. Zwycięzców (awans jest) się nie sądzi. Lublin ładuje akumulatory bo Vistal sprowadził je do parteru w sobotę więc będzie ostro sobota / niedziela.