UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

podejrzewam, że trener daje odpocząć Kwiatkowi i Świerżewskiej (po ostatnich kontuzjach), tak aby były na 100% gotowe na mecze z Lublinem. plaster na Lisewską zablokował dziewczynę na amen, mam nadzieję że z Lublinem się rozstrzela!

fankaEKS