UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Śmieszny jesteś i żałosny zarazem! Mówiłeś, miauczałeś kogo to obchodzi. Jeden już wróżył klęskę z Koszalinem teraz siedzi z podkulonym ogonem, a nie przepraszam wróć. .. Teraz pisze inne gadki, że ledwo co przeszły, że baty z Lublinem, dostał nową wenę twórczą etc. A może Panowie trzepiecie tę samą klawiaturę!!! Są tacy co usiądą przed TV i każdy mecz miauczą, nic nie zrobią przegrają. .. Czasem trafiają. .. !!!