UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratulacje dla dziewczyn za awans do półfinału MP, przed sezonem każdy by wziął to miejsce w ciemno, ale teraz apetyty są rozbudzone i trzeba powalczyć z Lublinem o finał. Wrócę jednak do dzisiejszego meczu bo miał być on spacerkiem a nie był całkiem nie potrzebnie dziewczyny doprowadziły do nerwowej sytuacji na boisku. Nie potrafiliśmy poradzić sobie z wysuniętą obroną i koniecznie trzeba nad tym pracować. Dodatkowo minus dla trenera za brak odciążenia Andrzejewskiej Kwiecińską ta dziewczyny ma duży potencjał i na pewno nie zagrałaby gorzej niż słabnąca z każdą minutą Andrzejewska to samo Świerżewska. W fazie zasadniczej trener tak fajnie rotował składem i naprawdę to super wychodziło. Trenerze trzeba to kontynuować bo 9 zawodniczek w polu nie damy rady. Także po bardzo słabym meczu z Zagłębiem teraz powtórka z rozrywki na szczęście z happy endem.

PGNIG