UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podejrzewam, że trener daje odpocząć Kwiatkowi i Świerżewskiej (po ostatnich kontuzjach), tak aby były na 100% gotowe na mecze z Lublinem. plaster na Lisewską zablokował dziewczynę na amen, mam nadzieję że z Lublinem się rozstrzela!
fankaEKS