A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To 800 kilogramów, to chyba lekka przesada?Mieszkam w Norwegii i łosie spotykam często, ale takie duże?
To byl Czesiek Spychala. Mowil mi ze chcial tego losia domu zabrac, ale jego terenowka sie popsula i nie mogl z przeczapo podjechac. Ot cala zagadka... Niech gliny rozpytaja Czeska na te okolicznosc.
Taki komiks był kiedyś "Kto zabił Jacka". Wszyscy zainteresowani detektywi powinni go przeczytać i zastosować niezawodne techniki MO i ująć sprawców tego haniebnego czynu.
a tak powaznie bez zartow, moze ktos mi logicznie wytlumaczyc po co istnieje w XXI wieku zawod mysliwy????? bo ja sie zastanawiam i nie wiem, dawniej mysliwy POMAGAL zwierzetom (dowozil zywnosc, dbal) po co sie pytam mysliwy jest w XXI wieku??? ten zawod powinien wyginac !!!!!
jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoja próznośc i swój instynkt mordercy, Mysliwych dotyczy to zwłaszcza. Oni sa dumni ze swoich trofeów, chwala sie nimi, ale takimi ludźmi nalezy gardzić. Zaraz zaczna mysliwi wstawiac tu swoje pokretne teorie, że oni przeciez dokarmiają zwierzeta w zimie, że trzeba pomagac naturze w utrzymaniu równowagi itp bzdety. W dzisiejszych czasach w naszej szerokości geograficznej nie ma potrzeby mordowania zwierząt dla zaspokojenia swoich morderczych instynktów. Wystarczy tego cierpienia, które co dziennie odbywa sie w rzeźniach zakładów mięsnych
Zgadzam się z moim przedmówcą (post wyżej, poiuy) i proponuję zamiast w zwierzęta strzelać w tą osobę.
To pewnie Pan Bronisław ustrzelił;)
Łoś 800 kg hmmm jakiś mutant chyba bo z tego co się orientuję samce max do 650 kg osiągają
jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoje kulinarne wymagania, "kotleciki" i "szyneczki". niektorzy sa dumni ze swoich pieczenji, chwala sie nimi, wystawiaja na pokaz.
Największymi szkodnikami są myśliwi, sami zainteresowani to wiedzą. Strzelają dla mięsa oczywiście nie wszyscy, ale tak jest panowie. Trzeba we własnym gronie zrobić porządek!!!!
bron czarnoprochowa?