Wybrany wątek opinii

jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoja próznośc i swój instynkt mordercy, Mysliwych dotyczy to zwłaszcza. Oni sa dumni ze swoich trofeów, chwala sie nimi, ale takimi ludźmi nalezy gardzić. Zaraz zaczna mysliwi wstawiac tu swoje pokretne teorie, że oni przeciez dokarmiają zwierzeta w zimie, że trzeba pomagac naturze w utrzymaniu równowagi itp bzdety. W dzisiejszych czasach w naszej szerokości geograficznej nie ma potrzeby mordowania zwierząt dla zaspokojenia swoich morderczych instynktów. Wystarczy tego cierpienia, które co dziennie odbywa sie w rzeźniach zakładów mięsnych
poiuy (2016.03.07)
jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoje kulinarne wymagania, "kotleciki" i "szyneczki". niektorzy sa dumni ze swoich pieczenji, chwala sie nimi, wystawiaja na pokaz.
beniuu (2016.03.07)
I d i o t a !!!!!!
(2016.03.07)
Powrót do komentarzy