UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a tak powaznie bez zartow, moze ktos mi logicznie wytlumaczyc po co istnieje w XXI wieku zawod mysliwy????? bo ja sie zastanawiam i nie wiem, dawniej mysliwy POMAGAL zwierzetom (dowozil zywnosc, dbal) po co sie pytam mysliwy jest w XXI wieku??? ten zawod powinien wyginac !!!!!

preczmysliwym2016