UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To 800 kilogramów, to chyba lekka przesada?Mieszkam w Norwegii i łosie spotykam często, ale takie duże?
mm263
To 800 kilogramów, to chyba lekka przesada?Mieszkam w Norwegii i łosie spotykam często, ale takie duże?
mm263