UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoje kulinarne wymagania, "kotleciki" i "szyneczki". niektorzy sa dumni ze swoich pieczenji, chwala sie nimi, wystawiaja na pokaz.

beniuu