UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoje kulinarne wymagania, "kotleciki" i "szyneczki". niektorzy sa dumni ze swoich pieczenji, chwala sie nimi, wystawiaja na pokaz.
beniuu