UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakim trzeba byc wyzutym z wszelkich uczuc człowiekiem żeby zabijac zwierzeta po to by zaspokoic swoje kulinarne wymagania, "kotleciki" i "szyneczki". niektorzy sa dumni ze swoich pieczenji, chwala sie nimi, wystawiaja na pokaz.

beniuu

Anuluj