A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po co myśliwi? to zakompleksione ciołki, wystarczy popatrzeć na przecietnego myśliwego, zasadniczo to dziadek -sierota po komunie, wzrost 160 cm w kapeluszu, waga 120-140 kg, rumiana twarz, tępy wzrok, zmarszczone czoło, twarz wyraźnie pomarszczona na skutek wysiłku jaki wkładany jest aby cokolwiek pojąc z tego świata, taki osobnik generalnie poluje dla jedzenia, upoluje zwierze to je zje, oni poluja aby się najeść mięsa,
800 kilogramowy pies. .???? bardzo mądrze :P ile masz lat dzieciaku, że się wypowiadasz. .
zbadać pocisk i sprawdzić tych którzy maja zarejestrowaną broń a później tylko dotkliwa kara finansowa zaboli do żywego idiotę.
"co to za wegetarianin co wpierd. schabowy???" śpiewał Kazik. Pasuje jak ulał do niektórych komentarzy. Tacy ekozieloni, a ich mięsko to na drzewach rośnie, zapakowane w tacki. ..
Znaleźć i ukarać niech sprawdza tych myśliwych w Żurawcu tym tropem bym poszedł
Ale wypociny. .. Filozofia typu "każdy ksiądz to pedofil, a każdy pijak to złodziej"
tego losia to chyba razem z robakami co go prawie zjadly zwazono ze 800 kg mial! co za nieuki formuja takie info!!!!!
I d i o t a !!!!!!
padl ofiarą KODu
800kilo???