A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
obiektywny czy jak ci tam śmieciu zamknij swoją mordę patolu i wypad z sieci
szkoda tylko że tym bandytą zajmie się sąd elblaski
Nie bronię go ale jest tak czasem że pijany nie wie co robi i teraz na trzeźwo dręczy go sumienie.
Rodziny nie ma - zadnej
Bezsensu... 12 lat. Czemu nie kwalifikują tego na zabójstwo? Raczej noża nie używa się przez przypadek.... jak ktoś bierze nóż i zadaje cios to robi to z premedytacją...
Mój kraj taki piękny...
Dla twojej kolego wiadomości karetka "P" w niej sa sami ratownicy
Karetka "S" w niej jezdzi rowniez lekarz.
Wiec zanim zaczniesz kogos osądzać o brak wiedzy sam sie upewnij czy masz racje.
Szczerze dostanie 9,po tym odwoła się dostanie 7 z warunkowym zwolnieniem po 5 latach. Dobrze to znam. .. bo była podobna sytuacja kilka lat temu jak skur. .. .zabił moją siostrę.
teraz jest takie prawo, że jeżeli ktoś umiera to lekarze przy sekcji mogą wziąć organy bez zgody rodziny zmarłego. Chyba że jeszcze szpitalu rodzina zmarłego złoży pismo, w którym zabrania się sekcji i pobierania organów - wtedy nic nie zrobią.
Mało ważne kto jest w karetce, zgon musi potwierdzić lakarz.
no to ladnie sie w elblagu patola bawila w sylwestra. swoja droga jak ktos po wypiciu alkoholu traci nad soba kontrole to powinien wogole ryja nie moczyc. ja nawet jak duzo wypije to ciagle swiadomosc mam trzezwa. ale ja jestem mocny a patola ma zazwyczaj slaby leb