A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co do karetki - to żeś odkrył Amerykę - a co do zdarzenia - typ za późno zadzwonił po pogotowie - gdyby jeszcze to zrobił od razu może by wyszła z tego - ale on to zrobił dopiero jak dotarło do niego co się stało - ale powiem wam jedno - może i dobrze że tak się stało - bo nawet jakby wyszła z tego a jego by wsadzili to ona sama rady by sobie nie dała - nie miała nikogo żadnej rodziny która mogłaby jej pomóc - sama z dzieckiem - nie ma szans - to on jakoś trzymał to mieszkanie w ryzach - a że pili cóż - chociaż się z tym nie ukrywali jak inni
PORTEL -ulubiona strona dla DEB. ilnych komentatorów
naćpany etanolem to chyba był prokurator skoro postawił taki zarzut dla mordercy
A w innych wiezieniach konsole dostep do internetu led tv tenis stolowy. Fajnie bylo
Jerzy ukrzewski to byly zomowiec ma biala palke w szafie i sie tym szczyci bije dzieci katuje psa i niszczy ludzi psychicznie sama zepsuta japą
Po dwóch godzinach zadzwonił po pogotowie. To bylo z premedytacją. Mogla przeżyć, a tak się wykrwawila.Surowa kara dla żonobójcy.
Co się złościsz nie ma dymu bez ognia coś musiało być na rzeczy - może nawet to trwało już jakiś czas tylko facet zamiast wyluzować to wpadł w spiralę miłości i nienawiści - to są uczucia bardzo skrajne i prowadzą często do takich sytuacji kobieta wykorzystuje swoją niewinność i pragnienia a facet to tylko facet a mężczyżni często nie radzą sobie z tymi gierkami w dzisiejszych czasach feministycznych nie umiał się przyznać do podporządkowania kobiecie nie dał rady. .. .
Obiektywny a chcesz pod żeberko
czy Ty wiesz o czym piszesz naoglądałeś się za dużo filmów USA
ale żenada 98% piszących tu przechodzi wtórny analfabetyzm