UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bronię go ale jest tak czasem że pijany nie wie co robi i teraz na trzeźwo dręczy go sumienie.
PIOTR.D
Nie bronię go ale jest tak czasem że pijany nie wie co robi i teraz na trzeźwo dręczy go sumienie.
PIOTR.D