UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
teraz jest takie prawo, że jeżeli ktoś umiera to lekarze przy sekcji mogą wziąć organy bez zgody rodziny zmarłego. Chyba że jeszcze szpitalu rodzina zmarłego złoży pismo, w którym zabrania się sekcji i pobierania organów - wtedy nic nie zrobią.
MartaJanka