To był śmiertelny cios w plecy (wracamy do tematu)

51
04.01.2016
To był śmiertelny cios w plecy (wracamy do tematu)
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 33-letni Andrzej M. podejrzewany o spowodowanie śmierci żony. Mężczyzna miał w sylwestrową noc zadać jej cios nożem w plecy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu. Mężczyźnie może grozić kara do 12 lat więzienia.
Do tragedii doszło w sylwestrową noc w jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że małżeństwo bawiło się u znajomego kilka bloków dalej. Po powrocie do mieszkania najprawdopodobniej doszło do sprzeczki i szarpaniny między Andrzejem M. a jego 28-letnią żoną. Właśnie wtedy mężczyzna miał ugodzić ją nożem. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta była reanimowana, jednak po przewiezieniu do szpitala zmarła. Małżonkowie byli nietrzeźwi. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał dwa promile alkoholu w organizmie.
   Śledztwo w tej sprawie prowadzi prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu.
   - 33-letni Andrzej M. został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - mówi prokurator rejonowy Jolanta Rudzińska. - Zarzuca się mu spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poprzez zadanie kobiecie ciosu kuchennym nożem w plecy, co skutkowało jej zgonem. Za ten czyn może grozić kara od 2 do 12 lat więzienia.
   Jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 28-latki, która pozwoli śledczym określić dokładną przyczynę jej śmierci.
   
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
extra 12 lat kpina. .. .. jak za zioło. .. .
(2016.01.04)

info

39  
  2
jak to ? uszczerbku na zdrowiu ??? to ta kobieta żyje czy nieżyje?
jędruś (2016.01.04)

info

26  
  2
czyli kolejny naćpany etanolem
szimurina (2016.01.04)
Kara Śmierci i koniec!!!!!
(2016.01.04)

info

24  
  0
Bilard, siłownia, biblioteka, spacer - to ma byc kara? Ja za to muszę płacić!!!!
(2016.01.04)
Jaki z tego morał? Jak sie nachlejesz albo naćpasz to możesz zabijac za śmieszne kary !!!!
(2016.01.04)

info

24  
  1
Do 12 lat? To są jakieś żarty.
poiu (2016.01.04)

info

19  
  1
ludzie, będzie tak. .. orzekną, że w afekcie, pijany itp dostanie 10 z czego 6 odgiba i będzie wolny a kobiety nie ma, zaś wszyscy podatnicy za to zapłacą, takie są polskie realia
dziunia-beatka (2016.01.04)

info

19  
  0
Skur. .n już nowej żonki nie będzie miał, zdechnie marnie i samotnie.
nieważnekto (2016.01.04)

info

12  
  0
Z tego co czytam, wynika że nawet gdyby jej nie dźgnął tym nożem to i tak by umarła, a rana zadana nożem spowodowała tylko uszczerbek na zdrowiu. I jeszcze trzeba dochodzenie prowadzić by wyjaśniło przyczynę zgonu, bo przecież nie wiadono co się stało, a może sama mu na ten n?ż wskoczyła, tak na złość.
Jasiuu (2016.01.04)

info

11  
  1