UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no to ladnie sie w elblagu patola bawila w sylwestra. swoja droga jak ktos po wypiciu alkoholu traci nad soba kontrole to powinien wogole ryja nie moczyc. ja nawet jak duzo wypije to ciagle swiadomosc mam trzezwa. ale ja jestem mocny a patola ma zazwyczaj slaby leb

opus

Anuluj