Wybrany wątek opinii
Patomorfolog a od kiedy teraz w karetkach lekarz jezdzi - o ile wiem to ratownicy medyczni - jak to ludzie chca byc madrzy a tak naprawde g... wiedza - gdzies dzwoni to najwazniejsze ale zeby pofatygowac sie zeby sie dowiedziec gdzie to juz nie łaska - ciekawe ile jeszcze teorii spiskowych powstanie - apropo pozdro dla spaniela :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
Dla twojej kolego wiadomości karetka "P" w niej sa sami ratownicy
Karetka "S" w niej jezdzi rowniez lekarz.
Wiec zanim zaczniesz kogos osądzać o brak wiedzy sam sie upewnij czy masz racje.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Mało ważne kto jest w karetce, zgon musi potwierdzić lakarz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
co do karetki - to żeś odkrył Amerykę - a co do zdarzenia - typ za późno zadzwonił po pogotowie - gdyby jeszcze to zrobił od razu może by wyszła z tego - ale on to zrobił dopiero jak dotarło do niego co się stało - ale powiem wam jedno - może i dobrze że tak się stało - bo nawet jakby wyszła z tego a jego by wsadzili to ona sama rady by sobie nie dała - nie miała nikogo żadnej rodziny która mogłaby jej pomóc - sama z dzieckiem - nie ma szans - to on jakoś trzymał to mieszkanie w ryzach - a że pili cóż - chociaż się z tym nie ukrywali jak inni
Do moderacji
Odpowiedz
1
1