UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezsensu... 12 lat. Czemu nie kwalifikują tego na zabójstwo? Raczej noża nie używa się przez przypadek.... jak ktoś bierze nóż i zadaje cios to robi to z premedytacją... Mój kraj taki piękny...

MałaMii

Anuluj