UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezsensu... 12 lat. Czemu nie kwalifikują tego na zabójstwo? Raczej noża nie używa się przez przypadek.... jak ktoś bierze nóż i zadaje cios to robi to z premedytacją... Mój kraj taki piękny...
MałaMii
Bezsensu... 12 lat. Czemu nie kwalifikują tego na zabójstwo? Raczej noża nie używa się przez przypadek.... jak ktoś bierze nóż i zadaje cios to robi to z premedytacją... Mój kraj taki piękny...
MałaMii