Wybrany wątek opinii

Te sekcje zwłok są bardzo podejrzane. Podejrzewam grube wałki których nie ma możliwości wykryć. Przyczynę zgonu z powodzeniem może stwierdzić lekarz który przybył na miejsce. To nie zwłoki które leżały pół roku w rzece. Co raz bardziej przypomina to łowców skór, w tym przypadku narządów. Nikt nie ma możliwości stwierdzić czy ofiara "wraca w całości " czy napchana trocinami i zaszyta bo i nikt się tego nie podejmie. To może być intratny interes. Coś jest na rzeczy a rodzina nie ma tu nic do gadania jak patroszą czyjeś dziecko czy żonę.
Patomorfolog (2016.01.04)
teraz jest takie prawo, że jeżeli ktoś umiera to lekarze przy sekcji mogą wziąć organy bez zgody rodziny zmarłego. Chyba że jeszcze szpitalu rodzina zmarłego złoży pismo, w którym zabrania się sekcji i pobierania organów - wtedy nic nie zrobią.
MartaJanka (2016.01.05)
czy Ty wiesz o czym piszesz naoglądałeś się za dużo filmów USA
(2016.01.05)
Powrót do komentarzy