Wybrany wątek opinii
Te sekcje zwłok są bardzo podejrzane. Podejrzewam grube wałki których nie ma możliwości wykryć. Przyczynę zgonu z powodzeniem może stwierdzić lekarz który przybył na miejsce. To nie zwłoki które leżały pół roku w rzece. Co raz bardziej przypomina to łowców skór, w tym przypadku narządów. Nikt nie ma możliwości stwierdzić czy ofiara "wraca w całości " czy napchana trocinami i zaszyta bo i nikt się tego nie podejmie. To może być intratny interes. Coś jest na rzeczy a rodzina nie ma tu nic do gadania jak patroszą czyjeś dziecko czy żonę.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
teraz jest takie prawo, że jeżeli ktoś umiera to lekarze przy sekcji mogą wziąć organy bez zgody rodziny zmarłego. Chyba że jeszcze szpitalu rodzina zmarłego złoży pismo, w którym zabrania się sekcji i pobierania organów - wtedy nic nie zrobią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
czy Ty wiesz o czym piszesz naoglądałeś się za dużo filmów USA
Do moderacji
Odpowiedz
0
0