40
18.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie znam się na ekonomii, ale to nie można ustalić np. od grudnia do marca że dzierżawca płaci 15% od zysku, a pozostałe miesiące tylko 5% ? Czy po prostu wtedy będą prowadzić kreatywną księgowość i będa wykazywać 1000zł ?
BylemWidzialem (2015.11.19)

info

1  
  0
To niech miasto zagospodaruje teren, i niech kasa z karnerow, wyupozyczalni itpmitd wzbogaca kase miasta...tylko jak miasto nie potrafi robic interesow to trudno. Wystarczy popatrzec na lodowisko. Dalej tam komuna jedzie. Centrum rekreacji wodnej Dolinka pokzauje ze mieszkancy chca korzystac z obiektow sportowo rekreacyjnych, wiec niech dadza nam szanse. Najlepiej ptzrtarg i kolejna firme na mine wsadzic....milionowa inwestycja a koszty tak ogromne ze sie nie dziwie ze biznes nierentowny. Zgodze sie tez z komentarezm ze za ten typ dzialalnoscintrzerba wiedziec jak sie wziac, a tam ciagle cos nie tak bylo....
anonimm (2015.11.19)

info

0  
  0
Jeśli firma płaciła 20tys/m-cznie i jej się to nieopłacało i chce rozwiązać umowę, to jakim rozumowaniem kierował się urząd ustalając 28,5tys?? proszę o wyjaśnienia. Jak dla blondynki dużym drukiem. To ma odstraszać, czy zachęcać??? Bo nie rozumiem?
(2015.11.19)
Właścicielem spólki jest firma Wolność i partnerzy np Wójcik Family, a straty to chyba komuś do czegoś są potrzebne jak w MPO. ..
(2015.11.20)
to nie góra problemów ale kreowanie góry problemów dla innych celów "biznesowych".
(2015.11.20)
Ten snowpark to był niewypał a dokładniej jego klienci. Wcale nie jeździli wyciągiem tylko między zjeżdżającymi narciarzami wchodzili.
narciarz (2015.11.20)
A kto odda mi kasę za karnet, który został mi z ubiegłego sezonu ?????
merex (2015.11.20)

info

2  
  0
Część obwodu Kaliningradzkiego, wraz z Królewcem, może wrócić do Polski-dowiedziała się nieoficjalnie Fronda.pl. Ma to być rekompensata za straty terytorialne poniesione przez nasz kraj po II Wojnie Światowej Część obwodu Kaliningradzkiego, wraz z Królewcem, może wrócić do Polski ? dowiedziała się nieoficjalnie Fronda.pl. Ma to być rekompensata za straty terytorialne poniesione przez nasz kraj po II Wojnie Światowej i zadośćuczynienie moralne za stalinowską ?Operację Polską? z lat 1937-1938. Jest to element nowej polityki Kremla, która ma rozpocząć się po zmianie władzy w Rosji. Zgodnie z nową doktryną Rosja chce postawić na integrację regionu i zbliżenie swoimi sąsiadami. Ten nieoczekiwany gest ma być dowodem słowiańskiej solidarności. Jak powiedział Fronda.pl wysoki rangą urzędnik, procedury rozpoczną się jeszcze w tym roku. ? Chodzi o to, aby nie powodować paniki migracyjnej. Z pewnością wielu Rosjan, chciałoby mieszkać w Unii Europejskiej ? tłumaczy. Kaliningrad (Królewiec) był lennem Królestwa Polskiego w XV w. ? Historycznie nie ma wielu argumentów za tym krokiem, ale być może Kreml chce zerwać z imperialistycznymi stereotypami ? uważa anonimowy rosyjski publicysta, specjalizujący się w nowożytnych zagadnieniach geopolitycznych. REKLAMA Gdyby tak się stało, terytorium Polski
(2015.11.21)
Północno-wschodnia cześć dla Litwy.
(2015.11.21)
Najciekawsze jest to, że potencjalny nowy inwestor musi odkupić od obecnego sprzęt za 3,5mln. Może nich obecny dzierżawca go zabierze, a nowy zrobi na tym terenie to co będzie uważał za stosowne. Takie postawienie sprawy po prostu śmierdzi. Swoją drogą chciałbym widzieć obecną umowę i przyszłą dla tej spółki. Myślę, że nie jest tu kluczowym cena dzierżawy (to można zmienić aneksem do umowy, bez jej rozwiązywania). Generalnie chyba chodzi o jakiś zapis w umowie, który da w przyszłości dużą korzyść, a którego nie wypada zmienić aneksem bo będzie zbyt kłuł w oczy.
kali5975 (2015.12.15)

info

0  
  0