UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najciekawsze jest to, że potencjalny nowy inwestor musi odkupić od obecnego sprzęt za 3,5mln. Może nich obecny dzierżawca go zabierze, a nowy zrobi na tym terenie to co będzie uważał za stosowne. Takie postawienie sprawy po prostu śmierdzi. Swoją drogą chciałbym widzieć obecną umowę i przyszłą dla tej spółki. Myślę, że nie jest tu kluczowym cena dzierżawy (to można zmienić aneksem do umowy, bez jej rozwiązywania). Generalnie chyba chodzi o jakiś zapis w umowie, który da w przyszłości dużą korzyść, a którego nie wypada zmienić aneksem bo będzie zbyt kłuł w oczy.
kali5975