UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli firma płaciła 20tys/m-cznie i jej się to nieopłacało i chce rozwiązać umowę, to jakim rozumowaniem kierował się urząd ustalając 28,5tys?? proszę o wyjaśnienia. Jak dla blondynki dużym drukiem. To ma odstraszać, czy zachęcać??? Bo nie rozumiem?