UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niech miasto zagospodaruje teren, i niech kasa z karnerow, wyupozyczalni itpmitd wzbogaca kase miasta...tylko jak miasto nie potrafi robic interesow to trudno. Wystarczy popatrzec na lodowisko. Dalej tam komuna jedzie. Centrum rekreacji wodnej Dolinka pokzauje ze mieszkancy chca korzystac z obiektow sportowo rekreacyjnych, wiec niech dadza nam szanse. Najlepiej ptzrtarg i kolejna firme na mine wsadzic....milionowa inwestycja a koszty tak ogromne ze sie nie dziwie ze biznes nierentowny. Zgodze sie tez z komentarezm ze za ten typ dzialalnoscintrzerba wiedziec jak sie wziac, a tam ciagle cos nie tak bylo....
anonimm