UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten snowpark to był niewypał a dokładniej jego klienci. Wcale nie jeździli wyciągiem tylko między zjeżdżającymi narciarzami wchodzili.
narciarz
Ten snowpark to był niewypał a dokładniej jego klienci. Wcale nie jeździli wyciągiem tylko między zjeżdżającymi narciarzami wchodzili.
narciarz