UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten snowpark to był niewypał a dokładniej jego klienci. Wcale nie jeździli wyciągiem tylko między zjeżdżającymi narciarzami wchodzili.

narciarz

Anuluj