UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie znam się na ekonomii, ale to nie można ustalić np. od grudnia do marca że dzierżawca płaci 15% od zysku, a pozostałe miesiące tylko 5% ? Czy po prostu wtedy będą prowadzić kreatywną księgowość i będa wykazywać 1000zł ?
BylemWidzialem