Wybrany wątek opinii

Jeśli firma płaciła 20tys/m-cznie i jej się to nieopłacało i chce rozwiązać umowę, to jakim rozumowaniem kierował się urząd ustalając 28,5tys?? proszę o wyjaśnienia. Jak dla blondynki dużym drukiem. To ma odstraszać, czy zachęcać??? Bo nie rozumiem?
(2015.11.19)
Właścicielem spólki jest firma Wolność i partnerzy np Wójcik Family, a straty to chyba komuś do czegoś są potrzebne jak w MPO. ..
(2015.11.20)
to nie góra problemów ale kreowanie góry problemów dla innych celów "biznesowych".
(2015.11.20)
Powrót do komentarzy