22
17.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
łatwo bzdury pisać, może i sąd i starosta, proponuję poczytać trochę o odpowiedzialności karnej i administracyjnej, na początek zapoznać się z art. 180a KK, i wtedy wątpliwości się rozwieją;)
wrd (2015.06.17)
Zatrzymanie prawa jazdy nie jest skuteczne w momencie zatrzymania! Kierowco, jeśli policjant zatrzyma cię za przekroczenie prędkości, to jeszcze nie koniec świata! kwestionujesz zasadność zatrzymania, nie przyjmujesz mandatu i korzystasz ze ścieżki odwoławczej. Policjant przekazuje sprawę do starosty, który wydaje decyzję o odebraniu prawa jazdy. Policjant powinien również w ciągu 7 dni przekazać sprawę do sądu, jednak zazwyczaj tego nie czyni. Wtedy natychmiast składamy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa o niedopełnienie obowiązków służbowych. Jeśli w końcu sprawa trafi do sądu, Jeśli była to Iskra-1 lub laser ULTRALYTE LTI 20-20 to mamy duże szanse na wybronienie się z zarzutów. Urządzenia te są kwestionowane przez polskie sądy i na podstawie ich wskazań kierowcy nie można ukarać mandatem karnym. Nawet, jeśli sąd wyda wyrok niekorzystny, istnieje droga odwoławcza. Dopiero po uprawomocnieniu się wyroku sprawa trafia do starosty, który wydaje decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy. Od tej decyzji również możemy się odwołać, tym razem do samorządowego kolegium odwoławczego. Dopiero, kiedy ten organ podtrzyma decyzję starosty, wtedy rzeczywiście prawnie można odebrać prawo jazdy kierowcy. Jednak ta ścieżka trwa, jak policzyli prawnicy minimum 63 dni. . http://pl.blastingnews .co m/motoryzacja/2015/06/jak-anulowac-mandat-i-nie-dac-sobie-odebrac-prawa-jazdy-00424369.ht ml Wszystko tu jest opisane
(2015.06.17)
opisane wszystko co robic aby dalej jezdzić pl. blastingnews. c om /motoryzacja/2015/06/jak-anulowac-mandat-i-nie-dac-sobie-odebrac-prawa-jazdy-00424369.ht m l
(2015.06.17)

info

2  
  2
Czym dokonali pomiaru prędkości? jeżeli radarem to ok, a jeżeli wideorejestratorem to policjantowi też powinni odebrać prawo jazdy za przekroczenie prędkości chyba że w czasie pomiaru używał sygnałów uprzywilejowania. m. interia. pl/motoryzacja/news, nId, 1831893
nvcnv (2015.06.17)

info

2  
  1
proszę nie pisać po wypiciu alkoholu, bo ze śmiechu posiusiałam się
(2015.06.17)

info

2  
  2
Nie zabierać prawa jazdy! Takich debili powinno się z miejsca wsadzać do więzień za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA na 10 lat!
(2015.06.17)

info

2  
  0
Po wypowiedziach sądzę że to sami spece się wypowiadają. Inaczej byście pisali gdyby taki palant skasował kogoś z waszych bliskich, przekroczenie prędkości o 10-15 kilometrów zdarza się ale 58 to przegięcie pały.
(2015.06.17)

info

8  
  1
Ale że o co ci synu chodzi? Jakie 60? Przekroczył powyżej 50 na zabudowanym i zamiecione. W czym drążysz półmózgu?
(2015.06.17)
Jakby mi skasował moja bliską teściową to bym mu nawet piątkę uścisnął.
(2015.06.17)

info

1  
  5
idąc tokiem niektórych idiotów żeby wyeliminować zagrożenie powinno się zastrzelić kierowce na miejscu, Będzie bezpieczniej a za przekroczenie o 3 km/h przynajmniej wsadzić do paki na miesiąc. Ocknij się debilu gdzie ty żyjesz ?
(2015.06.17)

info

3  
  3