UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
łatwo bzdury pisać, może i sąd i starosta, proponuję poczytać trochę o odpowiedzialności karnej i administracyjnej, na początek zapoznać się z art. 180a KK, i wtedy wątpliwości się rozwieją;)
wrd
łatwo bzdury pisać, może i sąd i starosta, proponuję poczytać trochę o odpowiedzialności karnej i administracyjnej, na początek zapoznać się z art. 180a KK, i wtedy wątpliwości się rozwieją;)
wrd