UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

łatwo bzdury pisać, może i sąd i starosta, proponuję poczytać trochę o odpowiedzialności karnej i administracyjnej, na początek zapoznać się z art. 180a KK, i wtedy wątpliwości się rozwieją;)

wrd

Anuluj