UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czym dokonali pomiaru prędkości? jeżeli radarem to ok, a jeżeli wideorejestratorem to policjantowi też powinni odebrać prawo jazdy za przekroczenie prędkości chyba że w czasie pomiaru używał sygnałów uprzywilejowania. m. interia. pl/motoryzacja/news, nId, 1831893

nvcnv

Anuluj