UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

idąc tokiem niektórych idiotów żeby wyeliminować zagrożenie powinno się zastrzelić kierowce na miejscu, Będzie bezpieczniej a za przekroczenie o 3 km/h przynajmniej wsadzić do paki na miesiąc. Ocknij się debilu gdzie ty żyjesz ?