UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zabierać prawa jazdy! Takich debili powinno się z miejsca wsadzać do więzień za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA na 10 lat!


Anuluj