UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zabierać prawa jazdy! Takich debili powinno się z miejsca wsadzać do więzień za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA na 10 lat!
Nie zabierać prawa jazdy! Takich debili powinno się z miejsca wsadzać do więzień za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA na 10 lat!