Jechał zbyt szybko, stracił prawo jazdy
Kolejny kierowca, w świetle nowych przepisów, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. To już szósty przypadek na terenie miasta i powiatu elbląskiego, kiedy to zbyt szybka jazda zakończyła się utratą uprawnień. Policjanci apelują o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.