UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czym dokonali pomiaru prędkości? jeżeli radarem to ok, a jeżeli wideorejestratorem to policjantowi też powinni odebrać prawo jazdy za przekroczenie prędkości chyba że w czasie pomiaru używał sygnałów uprzywilejowania. m. interia. pl/motoryzacja/news, nId, 1831893

nvcnv