UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

idąc tokiem niektórych idiotów żeby wyeliminować zagrożenie powinno się zastrzelić kierowce na miejscu, Będzie bezpieczniej a za przekroczenie o 3 km/h przynajmniej wsadzić do paki na miesiąc. Ocknij się debilu gdzie ty żyjesz ?


Anuluj