UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
idąc tokiem niektórych idiotów żeby wyeliminować zagrożenie powinno się zastrzelić kierowce na miejscu, Będzie bezpieczniej a za przekroczenie o 3 km/h przynajmniej wsadzić do paki na miesiąc. Ocknij się debilu gdzie ty żyjesz ?