Kolejny kierowca stracił prawo jazdy

17
09.06.2015
Kolejny kierowca stracił prawo jazdy
Od 18 maja obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierna prędkością. Przekonał się o tym 44 letni obywatel Rosji, któremu policjanci braniewskiej drogówki odebrali prawo jazdy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h. Za popełnione wykroczenie został także ukarany przez funkcjonariuszy 400- złotowym mandatem .
Wczoraj po godzinie 18 patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli w Braniewie pojazd, który poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h. Tym samym kierujący osobowym mercedesem na rosyjskich numerach rejestracyjnych przekroczył dozwolona prędkość o 57 km/h. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze ukarali go 400-złotowym mandatem. Obywatel Rosji stracił również prawo jazdy. Teraz przez 3 miesiące 44-latek nie będzie mógł kierować pojazdem na terytorium Polski.
mł. asp. Maciej Suchecki, zespół prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
według mnie nie powinien tracić prawa jazdy którego europa nie wydała tylko dostać zakaz poruszania się pojazdami po europie i mandat;OO dziwne jest zabieranie obcokrajowcom praw jazdy :OO
ygy (2015.06.09)
prawo jazdy zostanie mu zwrócone w Rosji i bedzie miał możliwość korzystania z niego zakaz obowiązuje go jedynie na terytorium RP przez 3 miesiące
Karol1111111 (2015.06.09)
nie mają wyników to Ruskich prześladują a tego Putin nie popuści
(2015.06.09)

info

0  
  4
a po co mu kierować na terytorium Polski ? Zrobił zakupy na 3 miechy i ma wyje. .b. ne
(2015.06.09)

info

5  
  0
Teraz weszły w życie nowe przepisy, i co zatrzymane prawko to news? Wielkie mi halo, polecam walczyć o swoje i NIGDY nie przyjmować mandatu czy to z wideorejestratora czy z radaru. Polecam zapoznać się z http://anuluj-mandat.pl/blog/post/kierowca-do-odstrzalu-czyli-rozne-tryby-oraz-przyczyny-zatrzymania-prawa-jazdy-zawieszenia-badz-utraty-uprawnien-do-kierowania-pojazdami Dodam również, że sąd w tych przypadkach działa na naszą korzyść - tylko trzeba się odwołać od wyroku zaocznego. Słowo policjanta lub nawet ich dwóch, jest w sądzie tylko samo warte ile nasze - jesteśmy przeciwnymi stronami. Dodam również, że jeśli wezwanie na rozprawe funkcjonariusz dostanie w czasie kiedy nie ma służby, musi dojechać tam sam, stracić swój czas i zapał, poza tym, jest duuużo więcej papierów dla nich do wypełniania, a niech się gdzieś pomyli, i można zyskać na ich błędach proceduralnych. Nie dajmy się lupić!!!
MistrzYanosika (2015.06.09)
MistrzYanosika Popieram z całą stanowczością. Dość wciskania mandatów za byle pierdniecie a juz tym bardziej z nielegalnej Iskry.
Anulujmandat.TheBest (2015.06.09)

info

1  
  0
Elbląg to stan umysłu - mieszanka kibolstwa z armią radziecką spreparowana w kruchcie kościelnej
AMalejużniekoniecznie (2015.06.09)
"Nie dajmy się lupić!!!" Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Będzie bezpiecznie, bezstresowo i oszczędnie - nie trzeba kombinować;)
(2015.06.09)
policja nie ma prawa zatrzymać dokumentu legalnie wydanego przez inne państwo spoza EU. RUSEK POWINIEN IM WYTOCZYĆ PROCES O KRADZIEŻ, i ciekawe jak go przepuścili z powrotem przez granice bo ten świstek pokwitowania jest gó. no wart na granicy
(2015.06.09)
po co się wypowiadasz skoro się nie znasz? poczytaj sobie przepisy a pozniej sie wypowiadaj :-)
(2015.06.09)